Dyplomy – kwiecień 2015

Dyplomy – kwiecień 2015

24 kwietnia 2015 w naszej sali wykładowej przy ulicy Freta 20/24 A w Warszawie
odbyło się uroczyste wręczenie Dyplomów Master of Business Administration.
Powitaliśmy także uczestników wiosennej edycji programu.
Z tej okazji wykład wygłosił pan Christophe Dubus, charyzmatycznym lider, który z pasją i entuzjazmem opowiadał o swoich doświadczeniach kierowania zespołami, rozwijaniu talentów i budowaniu kultury organizacyjnej firm.
Po uroczystości rozdania dyplomów odbył się koktail, a znaczna część zgromadzonych kontynuowała integrację „U Włocha”.

 

Zapraszamy do oglądania zdjęć w naszej galerii!
Dorota Osman

Dorota Osman

Dziennikarka, wydawca TVP (np. Kawa czy herbata), obecnie wice szef kanału TVP ABC.

We Francuskim Instytucie Zarządzania od lat prowadzi zajęcia z występów publicznych i przed kamerą (w ramach modułu PR).

Marek Dietl

Marek Dietl

Dr Marek Dietl zajmuje się zarządzaniem cenami od 1999 roku. Przez ponad 8 lat współpracował z Simon-Kucher & Partners (światowy lider w doradztwie cenowym), gdzie przeszedł wszystkie szczeble kariery od praktykanta do prokurenta i lidera warszawskiego biura.

Sławomir Buschka

Sławomir Buschka

Posiada praktykę w zarządzaniu zarówno całością przedsiębiorstwa, jak i bezpośredniego zarządzania poszczególnymi jego funkcjami, w tym m.in.: działaniami handlowymi, logistyką, finansami

Filip Tomaszewski

Filip Tomaszewski

Jest współautorem uznanych na rynku polskim i światowym gier szkoleniowych i symulacji biznesowych spod znaku Pracowni Gier, m.in. Archipelago, Strike Fighter, Marelli i ProfitQuest. Jest też członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Gier i Symulacji ISAGA.

Jarosław Roszkowski

Jarosław Roszkowski

Doświadczenie zawodowe zdobywał po stronie domów mediowych, jak i samych mediów. Pomysłodawca i autor raportu opisującego rynek reklamy w Polsce (raport domu mediowego Starlink).