MBA

STUDIA W JĘZYKU POLSKIM

EXECUTIVE MBA

we Francuskim Instytucie Zarządzania

N a j w a ż n i e j s i   s ą   l u d z i e

Wykładowcy – 100% praktycy biznesu
Uczestnicy - różnorodność profili, branż, wielkości organizacji
 Ekipa Instytutu - elastyczność i empatia
   Studia trwają 1 rok

KADRA

We Francuskim Instytucie Zarządzania kadra dydaktyczna jest złożona wyłącznie z praktyków biznesu, którzy czynnie zajmują się zarządzaniem. Uwiarygadniają ich realne biznesowe osiągnięcia.

O NAS

Francuski Instytut Zarządzania prowadzi jeden z najstarszych programów Executive MBA w Polsce. Od ponad 30 lat wzmacniamy i inspirujemy liderów, aby potrafili w codziennych działaniach i decyzjach uwzględnić wszystkie wymiary prowadzenia biznesu.

Certyfikat

Spełniamy wymagania Standardu Usługi Szkoleniowo- Rozwojowej Polskiej Izby Firm Szkoleniowych (SUS 2.0) Nr certyfikatu DEKRA/SUS/000651/1.

POZNAJ OPINIE

Marcin J. Szerszeń
Wiceprezes/Vice-President of the Board, ONDE S.A. grupa ERBUD

Program Executive MBA we Francuskim Instytucie Zarządzania to przede wszystkim spotkania z praktykami biznesu i nauka z tej właśnie, warsztatowej, perspektywy. Studia te były dla mnie również zdecydowanym krokiem w kierunku osobistego rozwoju i otwarcia się na możliwości, których wcześniej nawet nie zauważałem. Innym ważnym elementem Francuskiego Instytutu Zarządzania są ludzie. Zarówno kadra nim kierująca, jak i wykładowcy oraz słuchacze i absolwenci stanowią ogromną wartość dodaną. Jestem pewny, że kontakty nawiązane w trakcie tego roku będą owocowały przez długi czas, zarówno na płaszczyźnie zawodowej, jak i koleżeńskiej.

Chcesz podnieść swoje kompetencje menedżerskie?

• Dostarczymy Ci praktycznych narzędzi do rozwiązywania realnych problemów biznesowych;
  •  Wzmocnimy Twoje kompetencje, żebyś potrafił w codziennych działaniach i decyzjach uwzględniać wszystkie wymiary prowadzenia biznesu;
  • Zyskasz świeże spojrzenie na praktykę zarządzania.

Sprawdź pełną ofertę edukacyjną

PLANUJESZ STUDIA I MASZ PYTANIA?

Zapraszamy do naszej siedziby przy ul. Freta w Warszawie, rozmowy przez telefon lub Zoom.