Poznaj opinie uczestników

Co myślą i jak oceniają edukację we Francuskim Instytucie Zarządzania nasi absolwenci.

 
 
 

 Marcin J. Szerszeń

Wiceprezes /Vice-President of the Board, ONDE S.A. grupa ERBUDProgram Executive MBA we Francuskim Instytucie Zarządzania to przede wszystkim spotkania z praktykami biznesu i nauka z tej właśnie, warsztatowej, perspektywy. Studia te były dla mnie również zdecydowanym krokiem w kierunku osobistego rozwoju i otwarcia się na możliwości, których wcześniej nawet nie zauważałem.
Innym ważnym elementem Francuskiego Instytutu Zarządzania są ludzie. Zarówno kadra nim kierująca, jak i wykładowcy oraz słuchacze i absolwenci stanowią ogromną wartość dodaną. Jestem pewny, że kontakty nawiązane w trakcie tego roku będą owocowały przez długi czas, zarówno na płaszczyźnie zawodowej, jak i koleżeńskiej.


" Program Executive MBA we Francuskim Instytucie Zarządzania to przede wszystkim spotkania z praktykami biznesu i nauka z tej właśnie, warsztatowej, perspektywy".

Marcin J. Szerszeń

Eryk Skłodowski 
Członek Zarządu Kancelaria podatkowa Skłodowscy

Po blisko 20 latach prowadzenia z Ojcem i Bratem firmy rodzinnej sądziłem, że nic już mnie nie zaskoczy. Wybór Francuskiego Instytutu Zarządzania był jednak oczywisty - koledzy zachęcali z całej siły. Lepiej nie mogłem trafić, gdyż ludzie których tam poznałem pokazali mi "na przykładzie" na czym polega nowoczesne zarządzanie. Zarządzanie to nie tylko prognozy i liczby, ale także ludzie i cały obszar HR - który był moją piętą Achillesa , strategie działania, polityki cenowe, marketing itd. MBA w FIZ to przegląd wszystkich zakamarków działania firmy.

Tomasz Ćwik
Head of New Technologies and Architecture Department at BNP Paribas Bank Polska

Studia Executive MBA we Francuskim Instytucie Zarządzania to niezapomniana przygoda oraz olbrzymia dawka wiedzy. Wykładowcy z praktycznym doświadczeniem przekazują wiedzę na konkretnych, z życia wziętych przykładach. Niejednokrotnie otwierali oczy na różne perspektywy oraz motywowali do działania nie tylko na studiach, ale przede wszystkim w życiu prywatnym i zawodowym. Jednak największą wartością tych studiów są ludzie, zarówno perfekcyjnie dobrani studenci z różnych branż, jak i niesamowita kadra. Duża uwaga na relacje i interakcje sprawia, że studia nie są tylko czasem nauki, ale też wymiany doświadczeń i opinii, oraz niejednokrotnie dobrej zabawy. 

Barbara Nowacka
Kanclerz w Polsko-Japońska Szkoła Technik Komputerowych

To był dobry wybór. Program Executive MBA we Francuskim Instytucie Zarządzania pomaga nie tylko uporządkować wiedzę i zdobyć nowe kompetencje, ale również nawiązać wiele kontaktów zawodowych. Główną siłą studiów są bowiem ludzie – wykładowcy-praktycy z pasją, osiągnięciami zawodowymi i wiedzą oraz dobrze, różnorodnie skomponowana grupa studentek i studentów. Zajęcia teoretyczne są wstępem do analiz opartych na realnych casusach pracy menadżerskiej, a wykładowcy otwarci na dyskusję i wymianę doświadczeń. Taki nowoczesny sposób kształcenia owocuje nie tylko zdobytą wiedzą, ale też otwarciem na nowe interpretacje, pomysły, na niestandardowe spojrzenia na problemy, z którymi spotykamy się w codziennej pracy.


Sebastian Sypień
CFO Leroy Merlin Rumunia

Wykładowcy FIZ to zespół doświadczonych w biznesie praktyków, najczęściej prowadzących z sukcesami swoje własne przedsiębiorstwa lub też zatrudnionych na wysokich stanowiskach w dużych korporacjach. Dzięki temu dokładnie analizują otoczenie biznesowe, określając trafnie bieżącą sytuację na rynku, pokazują słuchaczom w jakie rozwiązania warto inwestować.

Dr Aleksandra Wójcik-Głodowska
z-ca Dyrektora Programowego ds. Innowacji CENTRUM NAUKI KOPERNIK  

Program Executive MBA we Francuskim Instytucie Zarządzania osadzony  w praktyce i doświadczeniu pozwolił mi na usystematyzowanie wiedzy, którą zdobywałam przez wiele lat w życiu zawodowym. Otwartość organizatorów i wykładowców tworzy unikalną atmosferę, która sprzyja dzieleniu się wiedzą między uczestnikami studiów. Ten tygiel historii, pomysłów i rozwiązań był jedną z moich najlepszych inwestycji.

Krzysztof Grucela
Co-founder / członek zarządu w firmach Perfect Data, POSM Factory, Sirene Eyewear 

Program Executive MBA we Francuskim Instytucie Zarządzania był jednym z lepszych wyborów w moim życiu zawodowym i okazał się inwestycją, której zwrot przewyższył moje oczekiwania. Ten program był kluczowym elementem w dalszym rozwoju mojej kariery zawodowej, przejścia z zarządzania specjalistami do zarządzania grupą managerów i odpowiedzialności za wiekszy obszar biznesowy. Wiedza zdobyta na studiach Executive MBA we Francuskim Instytucie Zarządzania poszerza horyzonty, pozwala spojrzeć na biznes z różnych perspektyw. Szczególnie polecam ten program osobom, które są otwarte na nową wiedzę i potrzebują zrozumieć biznes.

Wojciech Czernek
President of the Board PHZ Baltona SA

Program Executive MBA we Francuskim Instytucie Zarządzania ma wyjątkowy, niepowtarzalny charakter. Pozwala na skrupulatne usystematyzowanie doświadczeń menadżerskich i ich konfrontację z teorią zarządzania. Unikatowy, sprzyjający pogłębianiu wiedzy, inspirujący program, doskonali wykładowcy o niezwykle praktycznym podejściu, intrygujące interpretacje przypadków biznesowych, precyzyjna rekrutacja owocująca nietuzinkowym składem grupy studentów tworzą w sumie oryginalną, rzadko spotykaną atmosferę, która nie tylko zachęca do pogłębiania wiedzy i prowokuje do dyskusji, ale także jest doskonałą motywacją do rozwoju osobistego. Na szczególne wyróżnienie zasługuje, moim zdaniem, cykl zajęć z finansów.

Paweł Biśta
Senior Director Poland, Baltic Countries and Ukraine, 
 Ariston Thermo Group

Program MBA we Francuskim Instytucie Zarządzania był dla mnie początkiem wielu zmian, działań i projektów. Ludzie, których tutaj spotkałem nauczyli mnie spoglądać na wiele obszarów zarządzania firmą z zupełnie innej perspektywy, szukać inspiracji dla nowych idei, stale udoskonalać siebie i firmę. Co najważniejsze dzięki zdobytej wiedzy znajduję motywację do podejmowania wyzwań, które stają na mojej drodze każdego dnia.

Lorem ipsum

Integer ac vehicula eros, sed dictum sapien. Donec dignissim porttitor ante, sit amet placerat dui. Donec mollis vel arcu et efficitur.